Ako postupovať

1. Predstava
Máte už predstavu o Vašej novej kuchyni? Ak áno, prečítajte si nasledujúce body, ako sa z predstavy stane realita. Ak ešte neviete ako má nová kuchyňa vyzerať prezrite si v menu podstránku  Galéria a nechajte sa inšpirovať.

2. Rozmery
Veľmi dôležitou východiskovou polohou pre samotný rozvrh kuchynskej linky, skriniek, spotrebičov a ďalšieho kuchynského zariadenia, sú rozmery Vašej kuchyne. Zoberte si meter, pero, papier a meranie môže začať. Nie je to také zložité, ale aj malá nepozornosť može narobiť veľké problémy. Odmerajte veľkosť miestnosti aj s prípadnými výklenkami, naznačte pozíciu dverí, okien a zamerajte miesto odsávača pár. Ak si myslíte, že by bolo lepšie aby sme zamerali kuchyňu my, radi prídeme. Kontaktujte nás a dohodneme si prípadnú návštevu.

3. 3D návrh

Najlepšiu predstavu o vašej novej kuchyni získate pomocou 3D grafického programu. V našich predajniach vám radi pomôžu vytvoriť 3D návrh, od ktorého sa bude dať určiť aj približná cena vašej požadovanej zostavy (na návrh budeme potrebovať rozmery vašej kuchyne). Ak sa chcete inšpirovať  pozrite si hotové počítačové 3 D návrhy

 
4.Vyberte si kuchyňu

U nás máte možnosť si vybrať každú maličkosť podľa vlastného vkusu a fantázie. Vyberte si tému a knlikite na spodné odkazy: 

 

5. Cenová kalkulácia
S pripraveného 3D návrhu vieme vypracovať cenovú ponuku. Každá kuchyňa je špecifická, a tak je možné určiť cenu, až v tomto bode. S našimi pracovníkmi spíšete záväznú objednávku o cene a termíne dodania a po zaplatení zálohy, može ísť Vaša nová kuchyňa do výroby. O prípadných možnostiach splátkového predaja, Vás poinformujeme v našich kuchynských štúdiách. 

6. Montáž
Všetko je hotové a pripravené na montáž. Pre nás je dôležitá spokojnosť každého zákazníka a preto je celá montáž pod vedením kvalifikovaných pracovníkov. Kuchyňu dovezú, krok za krokom namontujú, osadia drez, batériu, vstavané spotrebiče, zapoja elektroinštaláciu a doladia všetky detaily.

Na niečo sme zabudli?
Možno, už len zaželať vám príjemné varenie vo vašej novej kuchyni.